Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

TARUMAA AUTUMN PARTY

-20.10.2018-

Vastuuhenkilö: Rita VRL-14723                                                       Paikka: Tarumaan Talli                                                                     Tulokset: Arvotaan arvontakoneella 20.10.                                             Tulokset nähtävillä tällä sivulla samana päivänä. 

Tarumaassa tapahtuu jälleen! Tälläkertaa Autumn Party:n muodossa! Kisaillaan siis esteillä, koulukentällä, maastoesteillä ja peltolaukoissa! 

Säännöt ovat tutut: 

- Samalta ratsastajalta max. 2 hevosta/luokka

- Ilmoittaja saa ilmoittaa vain itsensä

- Osallistumismaksu 5vr/ratsukko

PALKINNOT:

          

1. sija             2. sija             3. sija 

Palkinnot tarjosi: 

 

LUOKAT/OSALLISTUJAT

-TULOKSET-

Luokka 1. 50cm (12)

1. Hertta - Golden Ophelia 
2. Jenny - Paris 
3. Sisla - Edmée Gaëlle 

4. Hazel - Kapinahenki 
5. Rhea - Copper's Sweet Dream 
6. July - PKSTU Kashman
7. Jannica - Riordan 
8. Rhea - Napoleon II 
9. Sisla - Keskééndör 
10. Jannica - All Around AD 
11. July - Kiaratsa Krote 
12. Hertta - Milla Magia 

Luokka 2. 60cm (15)

1. Sisla - Keskééndör
2. July - Nedrana
3. Bella - Jekun Uuno

4. Jenny - Paris
5. Jannica - Pencalow Valiant
6. Hazel - Kapinahenki
7. July - PKSTU Kashman
8. Marek Kieffer - Noramarie
9. Marek Kieffer - Grand Oak's Amazing Aguila
10. Sisla - Edmée Gaëlle
11. Hertta - Golden Ophelia
12. Zara Hovinen - Pirttilän Viimatuuli
13. Mizuki Kuro - Nero
14. Rhea - Dreamkeeper
15. Jannica - Mountain's Dáiríne

Luokka 3. 80cm (19)

1. Jenny - Paris
2. Ida - Liljan Tuiskutar
3. Rita - Kuiskeen Viimatar

4. Sisla - Thunderbrand
5. Ida - Hukkaajan Poika
6. Rhea - Toivon Pyrstötähti
7. Marek Kieffer - Esmeralda B
8. Marek Kieffer - Noramarie
9. Jannica - Donfe's Amor
10. Jannica - Terciopelo Sorpresa
11. Rhea - Corazon
12. Woojin - Kodiak
13. Hazel - Kapinahenki
14. July - Nedrana
15. July - Dreaming Man
16. Bella - Jekun Uuno
17. Bella - Aarretti
18. Hertta - Golden Ophelia
19. Sisla - Sysän PikkuSmartta

Luokka 4. 100cm (16)

1. July - PKSTU Krembel
2. Rhea - Stjerneskudd
3. Jannica - Limitless Time

4. Woojin - Kodiak
5. Rhea - Ocean Breeze
6. Jannica - Mr Know It All
7. Sisla - Yesenia RH
8. Marek Kieffer - Esmeralda B
9. Marek Kieffer - Noramarie
10. Sisla - Valheen Taikuri
11. Rita - Barracuda
12. Bella - Aarretti
13. July - Dreaming Man
14. Hazel - Kapinahenki
15. Hertta - Golden Ophelia
16. Ida - Vilpin Kaunotar

Luokka 5. HeC (13)

1. Mizuki Kuro - Nero 
2. Hertta - Golden Ophelia 
3. July - Kiaratsa Krote 

4. July - PKSTU Kashman
5. Woojin - Kodiak 
6. Marek Kieffer - Grand Oak's Aron 
7. Jannica - Cwmnantcol Madawg
8. Jannica - Cwmnantcol Fferyll 
9. Hazel - Kapinahenki 
10. Rita - Barracuda 
11. Jenny - Paris 
12. Hertta - Milla Magia 
13. Marek Kieffer - Grand Oak's Aguila

Luokka 6. HeB (17)

1. Hertta - Golden Ophelia
2. Zara Hovinen - Katinkulman Zorro
3. July - Nedrana

4. July - Kiaratsa Krote
5. Bella - Aarretti
6. Marek Kieffer - Grand Oak's Aron
7. Hazel - Kapinahenki
8. Jenny - Paris
9. Sisla - Thunderbrand
10. Rhea - Hummingbird
11. Jannica - Mountain's Dáiríne
12. Marek Kieffer - Noramarie
13. Sisla - Keskééndör
14. Ida - Vilpin Kaunotar
15. Rhea - Golden Cascade
16. Jannica - Adinan Enni
17. Ida - Liljan Tuiskutar

Luokka 7. HeA (13)

1. Amanda - Ourang Medan
2. Ida - Liljan Tuiskutar
3. July - Dreaming Man

4. Sisla - Sysän PikkuSmartta
5. Ida - Vilpin Kaunotar
6. Jannica - P.P. Dazzle Star
7. Amanda - Királyné
8. Hazel - Kapinahenki
9. Marek Kieffer - Noramarie
10. Jannica - Oll Ways de Jax AD
11. Bella - Aarretti
12. Sisla - Yesenia RH
13. Bella - Jekun Uuno

Luokka 8. VaB (14)

1. Rita - Black Fantasy
2. July - Icy Kromba
3. Rita - Kuiskeen Viimatar

4. Jannica - Atlantic Age
5. Ida - You Win or You Die KHw
6. Bella - Aarretti
7. Ida - H.S Hurrikaani
8. Bella - Jekun Uuno
9. July - Under Control
10. Hazel - Kapinahenki
11. Jannica - Marshmallow AD
12. Amanda - Ourang Medan
13. Sisla - Valheen Taikuri
14. Rhea - Mettäkallion Kotkanpoika

Luokka 9. VaA (7)

1. Ida - Sebastos
2. Bella - Jekun Uuno
3. Rita - Kuiskeen Viimatar

4. July - Keisari
5. July - Vivian von Thiara
6. Ida - AD Neferet ox
7. Rita - Chili Pepper

Luokka 10. MaE 60cm (10)

1. Jenny - Paris
2. Zara Hovinen - Pirttilän Viimatuuli
3. Rita - Barracuda

4. Sisla - Thunderbrand
5. Jannica - Our Little Secret
6. July - Nedrana
7. Hertta - Golden Ophelia
8. Marek Kieffer - Esmeralda B
9. Sisla - Sysän PikkuSmartta
10. Jannica - Aatoksen Antioliaho

Luokka 11. MaE 80cm (9)

1. Hertta - Golden Ophelia
2. Jannica - Jamaica NIP
3. Rita - Kuiskeen Viimatar

4. Sisla - Valheen Taikuri
5. Amanda - Királyné
6. July - Nedrana
7. Jannica - A.D. Emma's Red Pepper
8. Bella - Aarretti
9. Sisla - Yesenia RH

Luokka 12. Laukka Ponit (7)

1. July - Nedrana
2. Jannica - Sparrow Melody
3. Zara Hovinen - Pikkulan Bazaar

4. Hertta - Milla Magia
5. Jannica - Absolutic
6. Sisla - Thunderbrand
7. July - Dreaming Man

Luokka 13. Laukka Hevoset (17)

1. July - Black Coldness
2. Bella - Jekun Uuno
3. Amanda - Királyné

4. Mizuki Kuro - Nero
5. Marek Kieffer - Esmeralda B
6. Hertta - Golden Ophelia
7. Jenny - Paris
8. Rita - Barracuda
9. Sisla - Sysän PikkuSmartta
10. Bella - Aarretti
11. Jannica - Kerkän Dewerick
12. Sisla - Yesenia RH
13. Ida - You Win or You Die KHw
14. Rita - Kuiskeen Viimatar
15. Jannica - Hurman Ritari
16. Amanda - Ourang Medan
17. July - Kentair Krownon

©2018 Virtuaalitalli Tarumaa - suntuubi.com